تولید انواع درپوش جدید لوله

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد کاربرد درپوش جدید لولهقیمت خرید درپوش جدید لوله

منظور از درپوش جدید لوله همان درپوش های پلی اتیلنی موجود در بازار است که از جنس پلی اتیلن هستند و کاربرد آنها بستن انتهای لوله ها می باشد. درپوش پلی اتیلنی لوله برای اتصالات لوله کشی بسیار مهم و کاربردی هستند.

این در پوش ها طبق کاربردی که دارند سایزبندی های مختلفی دارند. تولید انواع درپوش جدیدلوله در کارخانه های مخصوص اتصالات لوله کشی به عمل می آید.

تولید انواع درپوش جدید لوله

موارد کاربرد درپوش جدید لوله

موارد کاربرد درپوش جدید لوله درپوش ها از جنس پلی اتیلن هستند و انتهای تمامی خطوط لوله را می توان با این درپوش ها مسدود کرد. تمامی این اتصالات بر اساس ابعاد لوله ها دارای سایزبندی هستند که تمامی این سازبندی ها استاندارد هستند.

حتی درجه کیفی این درپوش ها در بازار فرق دارد و دارای درجه یک و دو در بازار فروش هستند. گاها پیش می آید که این درپوش ها را سفارشی تهیه می کنند که برای لوله هایی با ابعاد خاص تهیه و تولید می شوند.

وزن درپوش های پلی اتیلنی سبک است و مانند لوله ها از وزن بالایی برخوردار نیستند زیرا جنس این درپوش ها از پلاستیک فشرده است. گاهی پیش می آید که ساخت درپوش ها در وزن بالاتر و خاص تر تولید می شوند که این نوع درپوش ها به روش جوش دادن به لوله ها متصل می شوند.

این پلی اتیلن ها هم در کشور خودمان تولید می شوند و هم از کشورهایی نظیر آلمان به کشور ما وارد می شوند که هر دو از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. درپوش های نوع پلی اتیلنی برای مصارف صنعتی و پر فشار بهترین گزینه هستند.

تمامی این درپوش ها طی فرآیندهای مختلف کنترل کیفی و آزمایش های مختلف در کارخانه ها تولید می شوند. کاربرد در پوش های پلی اتیلنی برای لوله های آبرسانی, آب و فاضلاب, کشاورزی, نفت, پتروشیمی, معدن و نیروگاهی می باشد.

از خواص و مزایا این درپوش ها باید به مقاومت بالا در برابر تمامی اتصالات, شکستگی و ترک خوردگی ها و فشار و ضربه ها و همچنین سرما و گرما اشاره کرد. مقاومت در مقابل دماها پایین و شرایط بد جوی و بسیار محکم و مقاوم در برابر فشار و کشش و انعطاف پذیری بالا از دیگر مزیت های این کالا می باشد.

قیمت خرید درپوش جدید لوله

قیمت خرید درپوش جدید لوله این درپوش ها در سه حالت ساخته و پرداخته می شوند. تولید انواع درپوش های پلیمری طبق سایز ها و فشار های متنوع به صورت کاملا استاندارد تولید می شوند. قیمت درپوش جدید لوله با توجه به میزان خرید و درجه کیفی برای خریدار متفاوت می شود. این درپوش ها در کیفیت های درجه یک و دو در بازار موجود هستند.

از نظر اقتصادی تمامی محصولات پلی اتیلنی و اتصالات مقرون به صرفه و مناسب تر از دیگر رقم ها هستند. شرکت های زیادی در زمینه تولید و توزیع بهترین درپوش جدید پلی اتیلن مشغول به کار هستند که محصول با کیفیتی را به ارمغان بیاورند که در مقابل هزینه کیفیت خوب را دریافت کنیم.

محمود قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید