تولید با کیفیت ترین سیفون فاضلاب توالت

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات مختصری درباره سیفون فاضلاب توالتفروش انواع سیفون فاضلاب توالت

شرکت تولید سیفون فاضلاب توالت یکی از شناخته شده ترین و معتبر ترین شرکت هایی است که با بهره گیری از دانش روز و متد های علمی در زمینه ساخت انواع آلات و ادوات مربوط به سرویس های بهداشتی اقدام به تولید با کیفیت ترین انواع سیفون توالت نموده است. لازم به ذکر است که تولید این محصول بر اساس روش های مهندسی خاصی انجام پذیرفته تا محصول تولید شده از این طریق، بیشترین میزان کارآیی را داشته باشد.

تولید با کیفیت ترین سیفون فاضلاب توالت

اطلاعات مختصری درباره سیفون فاضلاب توالت

اطلاعات مختصری درباره سیفون فاضلاب توالت

سیفون فاضلاب توالت، وسیله ای است که جهت تخلیه ناگهانی آب در انواع ت.آلت های فرنگی و ایرانی به کار گرفته می شود، در ذیل اطلاعاتی کلی درباره این محصول و نحوه نصب و الصاق آن به اختصار شرح داده می شود:

این نوع سیفون ها دارای یک محفظه جهت ذخیره آب هستند که با توجه به کوچک یا بزرگی آن ها ابعاد مختلفی داشته و حجم های مختلفی از آب را که معمولا ده لیتر، پانزده لیتر و بیست لیتر هستند در بر می گیرند.

این محفظه به دیوار و در قسمت فوقانی لوله توالت نصب شده و به وسیله یک لوله باریک با قطر پنج الی ده سانتی متر به کاسه توالت راه پیدا می کنند.

در کنار مخزن فوق، یک اهرم است که به وسیله یک زنجیر به شیر تخلیه سیفون متصل شده است و با هر بار کشیدن آن حجم معینی از آب که معمولا بین یک تا سه لیتر است با فشار قابل توجهی در کاسه توالت ریخته شده و به این ترتیب، کل محتویات درون کاسه توالت به فاضلاب وارد می شود.

سیفون هایی که مخصوص توالت های فرنگی ساخته شده اند نیز همین کاربرد را دارند با این تفاوت که مخزن آن ها بسته به نوع و درجه کیفیت سیفون در دیوار مخفی شده یا روی دیوار نصب شده یا به صورت محفظه ای در زیر کاسه توالت فرنگی به صورت مخفی، تعبیه شده اند.

فروش انواع سیفون فاضلاب توالت

فروش انواع سیفون فاضلاب توالت

در حال حاضر فروش سیفون فاضلاب توالت به دو صورت آنلاین و حضوری و در حجم های گوناگون حتی به صورت عمده انجام می پذیرد.

فروش محصول به صورت آنلاین بیشتر از سوی متقاضیانی مورد استقبال واقع می شود که به هر دلیلی از جمله کمبود وقت یا دور بودن مسافت امکان مراجعه مستقیم به مراکز فروش حضوری این محصول را ندارند.

در حالی که فروش حضوری بیشتر مورد استقبال کسانی است که مایل هستند ویژگی های کیفی و فنی محصول را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند که این گروه از متقاضیان می توانند مستقیما به مراکز نمایندگی انحصاری شرکت تولید کننده این نوع سیفون ها مراجعه نمایند.

محمود قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید