دریچه تخلیه های معمولی آب حمام شما را بیمارمی کند

آنچه در این مقاله می خوانید...

ا استفاده از درپوش ایزوله سویول آب حمام برای سلامتی خودمان

ا استفاده از درپوش ایزوله سویول آب حمام برای سلامتی خودمان

محیط درون حمام اساسا گرم و مرطوب است و همچنین با زباله هایی مانند ذرات باقی مانده از پوست و مو اشباع می شود. بنابراین، حمام را می توان یکی از بهترین مکان ها برای زندگی میکروب ها دانست. آیا شما هم درپوش و دریچه تخلیه آب حمام را سال به سال بررسی نمی کنید و فکر می کنید که این قسمت از خانه هیچ اهمیتی ندارد یا نمی تواند برای شما مشکل ساز شود؟ اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است، پس وقتش رسیده که درپوش و دریچه تخلیه آب حمام را برای حفظ سلامتی خودتانتعویض کنید و از درپوش های ایزوله سویول استفاده کنید.
محققان دانشگاه انگلیای شرقی در مطالعه اخیرشان به این یافته رسیده اند که تمیز کردن و پاک سازی دریچه تخلیه آب حمام و درپوش آن، و همچنین بیرون آوردن موهای گیرکرده در این دریچه از ضرورت و اهمیت خاصی برخوردار است. بررسی های آنان نشان می دهد که تقریبا هیچ فردی به این نکته توجه ندارد، در حالی که نباید این مساله را بی اهمیت تلقی کرد.و استفاده از درپوش های سویول

طبق یافته های این مطالعه، مساله فقط این نیست که تجمع موها، خرده صابون ها، انواع آلودگی ها و… به گرفتگی دریچه تخلیه آب حمام منجر می شود. درواقع، چنین وضعیتی می تواند زمینه کاملا مستعد و بی نظیری را برای شکل گیری و رشد باکتری های خطرناک در دریچه تخلیه آب حمام و درپوش آن فراهم کند.

محمود قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید