فروشگاه انواع درپوش جدید لوله

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع‌ درپوش جدید لولهقیمت خرید درپوش جدید لوله

درپوش لوله از جمله انواع اتصالات لوله به شمار می رود که می تواند در انسداد لوله ها نقش بسیار مفیدی داشته باشد. این درپوش برای خطوط انتقال آب و مایعات در کارخانه های صنعتی و در ساختمان های مسکونی و تجاری نقش دارد و از تنوع بسیار زیادی برخوردار است.

فروشگاه درپوش جدید لوله انواع این محصول را با قیمت مناسب و تنوع زیاد به خریداران ارائه کرده اند و خریداران از سراسر کشور می توانند به طور مستقیم در تماس با این فروشگاه ها آن را سفارش دهند.

فروشگاه انواع درپوش جدید لوله

معرفی انواع‌ درپوش جدید لوله

معرفی انواع‌ درپوش جدید لوله انواع مختلف درپوش لوله از نظر شکل طراحی با همدیگر تفاوت‌های زیادی دارند و با توجه به نوع لوله مورد استفاده ممکن است در پوش آن نیز به شکل های مختلفی ارائه شود.

از جمله انواع مختلف درپوش لوله می ‌توان به طور خلاصه به موارد زیر اشاره کرد :

درپوش لوله آب دنده ای : از این درپوش برای مسدود نمودن مجرای خروج آب استفاده می شود. در این نوع درپوش ها رزوه نر وجود دارد که تنها با رزوه ماده قابل اتصال و چفت شدن است.

درپوش لوله مخروطی : این نوع درپوش همان طور که از اسم آن مشخص است شکلی مخلوطی دارد و لوله را به طور کامل می بندد. انواع درپوش های لوله مخروطی می توانند به عنوان کور کن نیز استفاده شوند و با اتصالات نر و ماده ای که دارند در اتصالات صاف رزوه ای مورد استفاده قرار گیرند.

درپوش ضد چرخش : این نوع درپوش به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن مانع از چرخش لوله می شود و مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه نیز دارد.

قیمت خرید درپوش جدید لوله

قیمت خرید درپوش جدید لوله

قیمت درپوش جدید لوله قبل از هر چیز به نوع ماده اولیه به کار رفته در ساخت آن بستگی دارد. لوله های امروزی همگی از جنس پلاستیک یا پلی اتیلن هستند که از نظر کیفی با همدیگر تا اندازه‌ای متفاوت هستند. درپوش این لوله ها نیز از جنس لوله ها بوده و ابعاد درپوش می تواند بر قیمت نهایی این محصول تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

خریداران جهت اطلاع از قیمت روز این درپوش های جدید می توانند به طور مستقیم با فروشگاه عرضه کننده آن ارتباط برقرار کنند و انواع مختلف آنها را مشاهده و از میان آنها گزینه های مورد نظر را به صورت عمده درخواست نمایند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آدرس آنها ارسال شود.

ثبت سفارش علاوه بر روش اینترنتی از طریق تلفنی نیز امکان پذیر است که در این روش خریدار می تواند با شماره هایی که در همین وب سایت وجود دارد با فروشگاه ارتباط برقرار کرده و ثبت سفارش خود را به صورت تلفنی اعلام نماید.

قیمت خرید این محصول در سفارش عمده نیز عامل تاثیرگذار دیگر در نرخ درپوش جدید لوله است و فروشگاه این محصول را در خریدهای عمده با قیمت ارزان‌تر ارائه می کند.

محمود قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید