فروشگاه انواع چاه بست فاضلاب

آنچه در این مقاله می خوانید...

شکل های متنوع چاه بست فاضلابمرکز فروش چاه بست فاضلاب

چاه بست فاضلاب

حتما برای شما پیش آمده که پس از سم پاشی حمام و دست شویی فردا با سوسک های مرده در کاسه توالت مواجه می شوید و به این نتیجه می رسید که راه ورود آنها از طریق لوله ی فاضلاب کاسه توالت است. به فروشندگان لوازم خانگی مراجعه می کنید و متوجه می شوید وسیله ی مورد نیاز شما « چاه بست فاضلاب » نام دارد. استوانه ای پلاستیکی با یک درپوش که توسط فنری بسته نگه داشته می شود.

فروشگاه انواع چاه بست فاضلاب

شکل های متنوع چاه بست فاضلاب

شکل های متنوع چاه بست فاضلاب

چاه بست توالت یک وسیله ی استوانه ای شکل است که درون سنگ توالت ایرانی قرار می گیرد. این وسیله دارای دو مدل یک درب و دو درب می باشد که با سنگین شدن روی آن درب باز شده و محتویات روی آن به درون چاه فاضلاب هدایت می شود.  به طور کلی چاه بست وسیله ای است برای رعایت نظافت بیشتر، جلوگیری از نفوذ بوی بد فاضلاب، جلوگیری از افتادن اشیا به درون چاه توالت و گرفتگی چاه فاضلاب، و جلوگیری از ورود حشرات و سوسک ها به درون ساختمان می باشد.

  

فواید استفاده از چاه بست توالت:

1- رعایت نظافت بیشتر

2- جلوگیری از ورود حشرات و سوسک ها به درون ساختمان

3- جلوگیری از نفوذ بوی بد فاضلاب

4- جلوگیری از افتادن اشیا به درون چاه توالت و گرفتگی چاه فاضلاب 

تفاوت اصلی چاه بست های دو درب و تک درب در میزان جلوگیری از ورود سوسک و حشرات می باشد . چرا که در مدل تک درب به دلیل یک پارچه بودن کل درب، در صورتی که سوسک پشت درب و در سمت مقابل لولا بچسبد با وزن خود قادر به باز کردن درب چاه بست و عبور از آن خواهد شد. درحالی که در مدل دو درب طول بازوی درب ها نصف مدل قبلی است و وزن سوسک قادر به باز کردن آن نخواهد بود. بنابراین چاه بست های دو درب یکی از بهترین راه حل ها برای جلوگیری از ورود سوسک و حشرات از چاه فاضلاب به داخل ساختمان می باشد. به همین دلیل چاه بست دودرب  Yeniگزینه ای مناسب برای این کار می باشد، این چاه بست از بهترین مواد اولیه ساخته شده که باعث سریع تمیز شدن چاه بست می شود و فنر استیلی که در این نوع چاه بست به کار رفته باعث عمر بیشتر آن می شود.


مرکز فروش چاه بست فاضلاب

مرکز فروش چاه بست فاضلاب

مجموعه ی ما با تلاش های بی وقفه در جهت ارائه ی بهترین خدمات به متقاضیان گرامی و فروش چاه بست های با کیفیت عالی، سعی در کسب رضایت مشتریان و متقاضیان خود را دارد . شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی چاه بست های فاضلاب و خرید بهترین چاه بست ها از طریق راه ها ی ارتباطی با ما تماس حاصل فرمایید.

محمود قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید