فروشگاه جدیدترین درپوش ایزوله ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات کاربردی درپوش ایزوله ایرانیفروش بزرگترین درپوش ایزوله ایرانی

درپوش ایزوله ایرانی یک پوشش عایق داخلی برای چاه های با کاربرد متفاوت، ساخته شده از دو لایه از مواد مختلف و اندازه های متنوع در اجرای لایه ها به شکل یک دایره با یک مرکز متفاوت است. این در پوش یک محصول نوآورانه است که نه تنها طول عمر بالایی دارد بلکه سلامت مصرف کنندگان از مخازن و چاه ها را تضمین می کند. مجموعه ما فروشگاه جدید ترین درپوش ایزوله ایرانی می باشد.

فروشگاه جدیدترین درپوش ایزوله ایرانی

نکات کاربردی درپوش ایزوله ایرانی

پوشش های عایق بندی شده در مناطقی با آب و هوای سخت و یخبندان شدید ضروری است. توصیه می شود آنها را روی چاه های آشامیدنی ، فاضلاب و گمانه هایی که در تمام طول سال استفاده می کنید نصب کنید. مدل سودمند مربوط به خدمات عمومی است ، به ویژه به ساخت یک پوشش چاله چاه فاضلاب ، و می تواند در ساخت چاه ها و محفظه های شبکه های مهندسی خارجی تأمین آب ، فاضلاب ، گرمایش و سایر شبکه ها استفاده شود.

دلایلی که شما باید درپوش ایزوله عایق بندی چاه استفاده کنید:

  • یک چاه عایق بندی نشده در سرمای شدید می تواند مشکلات زیادی را برای صاحب یک خانه روستایی ایجاد کند و منجر به هزینه های جدی مالی شود که برای بازگرداندن تأمین آب مورد نیاز خواهد بود. به دلیل عدم عایق حرارتی ، مشکلات زیر بوجود می آیند:
  • انجماد آب آشامیدنی. در زمستان آب سرد ، حتی در یک چاه عمیق ، با پوسته یخ پوشانده می شود ، که شکستن آن با یک سطل دشوار یا غیرممکن است.
  • تخریب حلقه های چاه و نقض تنگی مفاصل. هنگامی که آب به یخ تبدیل می شود ، حجم آن افزایش می یابد و فشار بر دیواره حلقه ها افزایش می یابد ، در نتیجه ممکن است ترک هایی در ساختار و تراشه های اتصالات ایجاد شود.
  • خرابی تجهیزات پمپاژ سیستم های آبرسانی و فیلتراسیون در چاه ها و مجتمع های فاضلاب خودکار نصب می شوند ، که قطعات آنها هنگام یخ زدگی می شکند و لوله ها می ترکند.
  • مرگ باکتریهای مفید که پسماندها را در مخازن سپتیک پردازش می کنند ، در نتیجه کیفیت تصفیه فاضلاب کاهش می یابد ، بوی نامطبوع در اطراف مخزن ظاهر می شود. نصب درپوش ایزوله عایق شده شما را از این مشکلات نجات می دهد. یک کف پلی استایرن اکسترود شده ، یک ماده کامپوزیت با دوام و سبک وزن است. این دارای طول عمر طولانی و مقاومت عالی در برابر رطوبت و یخ زدگی است. مجموعه ما برای تولید روکش های ایزوله از اسلب های تکنوپلکس به ضخامت ۲۰ میلی متر برای عایق بندی استفاده می کند که در محیط مرطوب به خوبی خواص عایق حرارتی خود را حفظ می کنند.

فروش بزرگترین درپوش ایزوله ایرانی

فروش بزرگترین درپوش ایزوله ایرانی مجموعه ما یکی از بزرگترین فروشندگان انواع در پوش های ایرانی به خصوص بزرگترین درپوش ایزوله ایرانی می باشد. محصولات بسیار با کیفیت هستند و در مقابل از قیمت قابل قبولی برخوردار اند. فروش درپوش ایزوله نیز توسط ما به صورت غیر حضوری صورت می پذیرد. جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

محمود قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید