فروش انواع درپوش ایزوله فاضلاب

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد انواع درپوش ایزوله فاضلابفروشنده انواع درپوش ایزوله فاضلاب

با تهیه هر یک از انواع درپوش ایزوله فاضلاب از نمایندگی فروش ما از حشرات موذی و بوی بد فاضلاب رها گردید و بهداشت آپارتمان و محیط زندگی را تضمین کنید.

مکان های دیگر واحد مسکونی شامل روشویی حمام و ظرفشویی آشپزخانه را می توان با درپوش ایزوله فاضلاب تجهیز کرد تا واحدی کاملاً هوشمند و بهداشتی در اختیار داشته باشید.

فروش انواع درپوش ایزوله فاضلاب

کاربرد انواع درپوش ایزوله فاضلاب

کاربرد انواع درپوش ایزوله فاضلاب درپوش ایزوله فاضلاب در پروژه‌های مهندسی مختلف قابل استفاده است و مجریان ساختمان به کاربرد آن آگاه هستند که در ادامه مطلب به کاربردهای مهم آنها اشاره می گردد:

درپوش های ایزوله در بخش های مختلف ساختمان استفاده می گردند که از جمله مهمترین آنها عبارتند:

  • استخرهای بزرگ و خانگی و استخر حیاط خانه ویلایی
  • چاه های فاضلاب و سپتیک تانک های مختلف آپارتمان های با جمعیت زیاد.
  • آشپزخانه و حمام در قسمت لوله های خروجی

به عنوان یک فروشنده درپوش ایزوله اعلام می داریم که این نوع درپوش علاوه بر سبکی از قیمت و مقاومت خوبی نسبت به نمونه مشابه برخوردار است و دارای استاندارد کنترل کیفیت جهت نصب در انواع پروژه های آپارتمانی می باشد. با نصب این درپوش به عنوان دریچه فاضلاب از بوی بد فاضلاب و حشرات موذی به داخل ساختمان جلوگیری می گردد.

فروشنده انواع درپوش ایزوله فاضلاب

فروشنده انواع درپوش ایزوله فاضلاب از بوی بد فاضلاب و حشرات موذی که بعضی اوقات وارد محیط خانه می گردد گلایه دارید؟ نگران نباشید! ما به عنوان اولین فروشنده جدیدترین درپوش های ایزوله فاضلاب محصولی با کیفیت را در اختیار شما می گذاریم که ارزان و درجه یک است.

فروش درپوش ایزوله استاندارد به منظور رفع بوی بد فاضلاب و حفظ بهداشت آپارتمان انجام می گیرد و انواع آن در سایزهای مختلف عرضه می گردد که در آشپزخانه و روشویی و چاه فاضلاب ساختمان کاربرد دارد. درپوش ایزوله فاضلاب در قطر و ضخامت مختلف تولید و بعد از بسته‌بندی ویژه به بازار و فروشگاه های مختلف عرضه می گردد.

بیمارستان ها و رستوران ها و هتل ها از جمله مراکزی مهمی هستند که بهداشت محیط و تهویه مطبوع در آنها بسیار مهم است و درپوش ایزوله به عنوان یک وسیله مهم برای لوله های با قطر مختلف از ورود بوی نامطلوب به درون فضا جلوگیری می کند.

در ساخت و سازهای شهری و آپارتمان های نوساز امروزه از درپوش های ایزوله جدید به تعداد زیاد استفاده می گردد تا ساختمانی استاندارد بر اساس اصول بهداشتی و ایمنی و رفاه به کارفرما تحویل داده شود. یک راهکار ویژه برای ایزولاسیون کامل ساختمان در برابر میکروب ها و ورود بوی های مختلف فاضلاب استفاده از درپوش های بتنی ایزوله است که بر اساس آخرین تکنولوژی روز طراحی شده و ساخت داخل کشور ایران است.

محمود قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید