مرکز خرید درپوش ایزوله لوله

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات مختصری درباره درپوش ایزوله لولهفروش انواع درپوش ایزوله لوله

یکی از شرکت های درپوش در ایران شرکت درپوش ایزوله لوله آبران است که یک شرکت دانش بنیان بوده و در زمینه تولید و توزیع انواع درپوش در این زمینه سرآمد و شهره است.

درپوش ایزوله کاملا ایرانی است و توسط مخترعین کشور تولید و به ثبت رسیده است و مانند دیگر درپوش ها وظیفه منع ورود حشرات و بوی بد به محیط را دارد. این نوع از قمت مناسبی نیز برخوردار است.

مرکز خرید درپوش ایزوله لوله

اطلاعات مختصری درباره درپوش ایزوله لوله

اطلاعات مختصری درباره درپوش ایزوله لوله درپوش ها وظیفه بستن و مسدود کردن را بر عهده دارند و در تمامی صنایع کاربرد دارند و استفاده می شوند. انواع پلاستیکی و پلی اتیلنی و آهنی آن را در بازار فروش این کالا می بینیم که سایز های مختلفی را دربر دارند.

درپوش های پلاستیکی کوچک معمولا برای راه آب های حمام, دستشویی و ظرفشویی های درون منازل و ساختمان ها هستند تا از ورود حشرات موذی به خانه جلوگیری شود و همچنین از ورود و انداخته شدن اشیای کوچک به درون لوله های فاضلاب و راه آب پیشگیری شود.

درپوش های پلی اتیلنی معمولا برای بستن, اتصالات لوله کشی و مسدود سازی انتهای لوله های صتعتی در صنایع کشاورزی و نفتی و آب و فاضلاب و دیگر صنایع کاربری خوبی از خود نشان می دهد.

در تمام خانه ها و منازل ما حمام و آشپزخانه وجود دارد و جز مکان های لاینفک در ساختمان هستند.پس برای تمامی لوله های خروجی و چاه بست ها و راه آب های درون ساختمان باید درپوش هایی تولید شود زیرا هر کدام یک نوع درپوش را در سایز استاندارد نیاز دارند.

درپوش ایزوله لوله امروزه جایگزین درپوش های پلاستیکی و مشبک قدیمی را گرفته است. فروش درپوش ایزوله امروزه بازار داغی دارد زیرا کاربرد خوبی از خود نشان داده است.

در حمام قسمتی بر روی زمین هست که به آن راه آب می گویند که این کالای ایزوله بر سر اینها تعبیه و نصب می شود. نصب این درپوش ها آسان و وزن بسیار سبکی دارند.

همچنین مانع ورود بوی بد فاضلاب به محیط و منازل ما می شود. این درپوش ها شکنده نیستند و در مقابل گرما وسرما مقاوم خوبی از خود نشان می دهند. و نکته مهم دیگر این است که قیمتی کاملا مناسب و به صرفه دارند.

فروش انواع درپوش ایزوله لوله

فروش انواع درپوش ایزوله لوله کاربرد درپوش ایزوله لوله بیشتر در درون منازل است مثلا برای درپوش درون استخرها و راه آب های موجود در سرویس های هتل ها و بیمارستان ها و می توان گفت تمام مکان هایی که خروجی آب در آن ها قرار دارد.

خرید درپوش ایزوله یک پیشنهاد عالی برای تمامی منازل ما می باشد این در پوش یکی از بهترین مانع ورود هرگونه حشرات موذی مانند سوسک به منزل و ساختمان ما می شوند.

محمود قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید