پخش انواع چاه بست بزرگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش استفاده چاه بست بزرگ دستشوییفروشگاه اولین چاه بست بزرگ

چاه بست بزرگ از جمله لوازم مورد استفاده در ساختمان سازی می باشد، این چاه بست ها دارای تنوع در طرح و کیفیت می باشند و با توجه به نوع کاربری انواع مختلفی دارند.

پخش انواع چاه بست بزرگ توسط تولیدی های این محصول انجام می شود، شرکت های تولید کننده پس از ساخت انواع مختلف این کالا اقدام به بسته بندی و پخش آن در میان نمایندگی های فروش خود در سراسر ایران می کنند، همچنین محصولات خود را در بین فروشگاه های عرضه محصولات ساختمانی نیز توزیع می کنند.

پخش انواع چاه بست بزرگ

روش استفاده چاه بست بزرگ دستشویی

روش استفاده چاه بست بزرگ دستشویی

برای استفاده از چاه بست بزرگ دستشویی می بایست در ابتدا قطر دهانه ورودی سنگ دستشویی را اندازه گرفت و متناسب با قطر این دهانه چاه بست متناسب با آن را خریداری نمود. قطر اکثر چاه های فاضلاب در ایران بزرگ می باشد به همین دلیل این موضوع سبب می شود که حشرات مغژی راه به بیرون پیدا بکنند و همچنین گاز های تولیدی در چاه فاضلاب که بر اثر تخمیر فضولات را ه به بیرون پیدا می کنند موجب ایجاد بوی نامطبوع در سیفون و آب موجود در آن شود و این بود فضای دستشویی را نیز پر بکند.

با استفاده از چاه بست های بزرگ می توان این عیب را پوشش داد، چاه بست ها دارای دریچه می باشند و با توجه به نوع دریچه به دو نوع یک لختی و دولختی تقسیم می شوند، نوع یک لختی این چاه بسته ها به دلیل آنکه فنر ضعیفی دارند زود دچار فرسودگی و خرابی می شود ولی نوع دولتی آن محکم تر می باشد، باید قسمت دریچه بالا قرار بگیرد و قسمتی که قطر کمتری دارد پایین قرار بگیرد و با کمی فشار در جای خود ثابت شود، روش استفاده از این چاه بست ها بسیار راحت می باشد و نیاز به انجام کار خاصی نمی باشد پس از جا زدن چاه بست دیگر نیازی به کار دیگری نمی باشد این کالا به دلیل داشتن دریچه از خروج گازهای بد بو و حشرات موذی جلوگیری می کند، همچنین از افتادن اجسام خارجی نیز به درون چاه جلوگیری به عمل می آورد.

فروشگاه اولین چاه بست بزرگ

 

اولین چاه بست در ایران، زمانی تولید شد که شرکت های دانش بنیان در زمینه تولید لوازم ساختمانی پا به عرصه گذاشتند و انواع تجهیزات کاربردی را جهت رفع نواقص و رفاه تولید کردند و به بازار مصرف توزیع کردند.

اولین فروشگاه چاه بست بزرگ نیز توسط این مراکز احداث شد تا این محصول ساده و در عین حال کاربردی را در بین مصرف کنندگان این کالا توزیع کند.

البته فروشگاه های اینترنتی زیادی در زمینه عرضه این محصول مشغول به کار هستند و امکان ارائه این کالا در سراسر ایران از طریق این فروشگاه های اینترنتی  وجود دارد.

محمود قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید